Skip to main content

Oost ter Hout Verkeersmarkt

Oost ter Hout Verkeersmarkt

Het was een regenachtige dag, maar dat mocht de pret niet drukken. Op dinsdag 16 april reden onze leerlingen van leerjaar 3 in hele echte auto’s rondjes over het schoolterrein in het kader van de eerste Oost ter Hout Verkeersmarkt, georganiseerd in samenwerking met Go Safe. Ook binnen in de school was er van alles te doen. Zo leerden onze leerlingen in de kantelsimulator wat te doen als ze in een auto op de kop zouden belanden, mochten ze ervaren hoe het voor een blind of slechtziend persoon is om door het verkeer te wandelen, mochten ze in VR plaatsnemen achter het stuur van een vrachtwagen en werd er stilgestaan bij de gevaren van alcohol en drugs in het verkeer. Al met al een zeer geslaagde en leerzame dag op Praktijkschool Oost ter Hout die zeker voor herhaling vatbaar is.

Auto van Go Safe edited

Mohammed loopt het blindenparcours editedYassine in de kantelsimulator edited

20240416 111909 edited04-24